Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sheshi “i fikur”, kartolina e Ramës për festat e fundvitit

Nga Media 0

Sheshi Skënderbej është zgjedhja e këtij mëngjesi për kreun e qeverisë.

Ndërsa së fundmi kemi parë shumë foto të sheshit të ndriçuar, Rama ka zgjedhur që kartolinën e tij të fundvitit ta ketë me pamjen e ngjyrave nën dritë natyrale.

“Mirëmëngjes dhe me këtë kartolinë të Sheshit Skënderbej të Rilindur e të stolisur për Festat e Fundvitit, ju uroj një ditë të mbarë”, ka shkruar Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej