Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr në pikën e basteve, i moshuari plagos me thikë një 53-vjeçar

Nga Klodiana 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një pikë bastesh në Tiranë, ku protagonist është bërë një i moshuar.

Bëhet me dije se shtetasi me inicialet I.H., akuzohet se ka plagosur me thikë shtetasin me inicialet Z.G., 53 vjeç. I plagosuri është transportuar në spital, ndërsa ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë
Më datë 19.03.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasin I.H, vjeç 71, banues në Tiranë, pasi në rrugën “Ndre Mjeda”, në pikën e basteve sportive ka plagosur me thikë, shtetasin Z.G, vjeç 53, banues në Tiranë, i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Neni 89 i Kodit Penal.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej