Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr në Elbasan, plagoset me thikë 20 vjeçari

Nga Ejona 0

Mbrëmjen e sotme një sherr me armë të ftohta ka ndodhur në qytetin e Elbasanit.

Mësohet se një i ri 20 vjeçar është plagosur me thikë. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘5 maji’ në Elbasan për shkak të një konflikti për motive të dobëta.

Policia ka njoftuar se është plagosur me thikë shtetasi me iniciale A.D i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej