Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr mes shqiptarëve në Itali, 3 në pranga

Nga Klodiana 0

Policia italiane arrestoi 3 shqiptarë, pasi janë konfiltuar dhe kanë rrahur një tjetër bashkëkombas të tyre. Të arrestuarit janë shtetasit shqiptarë me inicialet A.S. 37 vjeç, L.S 34 vjeç dhe P.M. 42 vjeç.

Mësohet se të arrestuarit kanë goditur me sende të forta, duke i shkaktuar lëndime të shumta shqiptarit tjetër, 40-vjeçarit me inicialet M.P. Pas sherrit të dhunshëm, ka ndërhyrë policia italiane, që ka kryer edhe arrestet, raportojnë mediat e vendit fqinj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej