Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr me thika mes dy familjeve në Berat, 5 të plagosur

Nga Klodiana 0

Një sherr me thika ka ndodhur mes dy familjeve në lagjen “Barrikade” në qytetin e Beratit.

Bëhet me dije se konflikti ka ndodhur për mbledhjen e ullinjve. Mësohet se pesë persona nga të dyja familjet kanë mbetur të plagosur.

Raportohet se konflikti ka ndodhur mes familjeve Dhana dhe Alibeaj.

vijon..

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej