Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Në Tajlandën shqiptare, “Nëpër Shqipëri” sjell magjinë e lumit të Shalës (Film)

Nga Klodiana 0

Emisioni “Nëpër Shqipëri” na dërgoi sit në destinacionin e dytë të mrekullueshëm pas edicionit me mjaft interes javën e shkuar në Tamarë.

“Nëpër Shqipëri” pati në fokus sot lumin e Shalës, i cili është pagëzuar edhe si “Tajlanda shqiptare” duke u kthyer në një destinacion të rendësishëm turistik në veri të vendit.

Emisionin e plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /abcnews.al

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej