Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shënohen dy raste të reja me COVID-19 në Elbasan, të infektuarit janë vëllezër

Nga Klodiana 0

Dy raste të reja janë konfirmuar me koronavirus në Elbasan.

Bëhet me dije se në Elbasan janë shënuar dy personat e konfirmuar me COVID-19 janë vëllezër, duke e çuar numrin e të prekurve në 148 në total.

Dy të infektuarit janë vëllezër, përkatësisht 22 dhe 25 vjeç, të cilët aktualisht janë karantinuar në shtëpinë e tyre.

Gjithashtu bëhet me dije se dy të infektuarit janë djemtë e pacientit 62 vjeçar, që rezultoi me COVID-19 ditën e djeshme.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej