Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shehu: Bashkia, fond të veçantë për t’u paguar energjinë elektrike familjeve në nevojë

Nga Skenderi 0

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e  Dibrës, Sherefedin  Shehu u takua sot me banorë të fshatrave  Rreth-Kale, Vajme dhe Reç. Shehu u prerntoi banorëve te zonës se Bashkia, do të ketë fond të veçantë për t’u paguar energjinë elektrike familjeve në nevojë.

Gjithashtu Shehu theksoi se ndërmarrjet e Bashkisë, ajo e Mirëmbajtjes, Ujësjellësi dhe Bordi i Kullimit do të vihen në punë 24 orë për t’u shërbyer banorëve në përmirësimin e infrastrukturës, ujësjellësin dhe riparimin e pastrimin e kanaleve vaditëse.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej