Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shefja e Infektivit publikon foton e veçantë të mjekëve

Nga Ejona 0

Shefja e Shërbimit Infektiv në QSUT, Najada Çomo ka publikuar disa foto nga spitali, ku shfaqen disa mjekë dhe infermierë.

Ata po sfidojnë çdo ditë Covid-19, duke rrezikuar edhe jetën e tyre.

Lajmi i mirë është se falë punës së mjekëve 17 qytetarë deri në këto momente janë shëruar (të shtruar dhe të vetëizoluar) pas dy testeve të kryera. Por ata duhet të qëndrojnë në vetëkarantinim për 14 ditë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej