Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

SHBA, babai vret të bijën 6 vjeçe, e godet me topin e golfit

Nga Klodiana 0

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në SHBA, teksa babai ka goditur për vdekje vajzën e tij 6-vjeçare me topin e golfit.

Mësohet se babi i vogëlushes kishte marrë me vete në seancën stërvitore edhe vajzën e tij 6 vjeçe, e cila po qëndronte brenda në makinën e hapur të golfit, në një cep të kompleksit.

Mediet e huaja raportojnë se rutina sportive është kthyer në tragjedi për babain, i cili ka goditur me shumë forcë në kokë vogëlushen, duke e lënë të vdekur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej