Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ambasada e Shteteve të Bashkuara si te tregu gabit; shet rraqe të përdorura (foto)

Nga Media 0

Ambasada e Shteteve të Bashkuara jep lajmin fantastik duke prezantuar shitjen e mobilje të përdorura online.

Për të gjithë të interesuarit, edhe pse jemi në mesin e sezonit turistik mjafton një klik për të bërë tënden një lavatriçe, soba apo edhe televizorë.

Pas lançimit të faqes online për mobiljet e përdorura nuk kanë munguar edhe interesimi i qytetarëve nga të gjitha trevat.

🇦🇱️ | Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë shet mobilje dhe pajisje shtëpiake, dhe artikuj të tjerë nëpërmjet…

Publiée par U.S. Embassy-Tirana sur Mercredi 17 juillet 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej