Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sërish përplasje mes policisë dhe ish-deputetes Vokshi (Film)

Nga 27.al 0

­Ka patur sërish përplasje mes ish deputetes Albana Vokshi dhe policisë në këto momente në protestën e zhvendosur pranë Drejtorisë së Policisë.

Dhjetra efektivë kanë vërshuar në drejtim të Albana Vokshit duke e shtyrë atë pavarësishtë thirrjeve të saj që të mos ushtrojnë dhunë ndaj tyre.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej