“Se unë kam bërë botox”, Rama merret me pamjen dhe harron fjalimin: Ku e kisha llafin?

Duhet të lëçisni

Vendimi, Hiqen maskat, shkurtohet ora policore

Ashtu siç edhe pritej, ulja e shifrave të infeksionit pritet të sjellë lehtësim të masave anti-Covid. Në mbledhjen e radhës Komiteti Teknik i Ekspertëve pritet...

Tom Doshi me 3-4 diploma, prandaj komandon gjithë këtë popull ushtar… (film)

Tom Doshi ka qenë sfidanti i vërtetë i këtyre zgjedhjeve, i cili ia doli t’i japë tre mandate shtesë Edi Ramës, megjithë kundërshtinë shumë...

Aurela Basha tregon kush e ndihmoi për gatimin

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të opozitës, ka ndarë të shtunën një moment shumë të veçantë me ndjekësit e saj në instagram. Është momenti i...

Gurvenantori i bankës së Anglisë: Ata që investojnë në kriptmonedha duhet të përgatiten t’i humbin paratë

Gurvenatori i bankës së Anglisë Andrew Bailey ka deklaruar se kriptomonedhat ose të quajtura ndryshe monedhat virtuale nuk kanë “vlerë të brendshme” dhe njerëzit...

Rama: Mu fut njoni sot më tha, kishte parë atë Fevziun e vërtetë dje, për të bërë për të qesh je njësh më tha, por si nuk dëgjova një fije program. Për të gjithë ata që tërhiqen nga atletet, nga çitjanet nga botoxi. Se unë kam bërë dhe botox, e këni dëgjuar. Po të rrish pa gjumë të fryhet lëkura dhe të duket si botox. Po të flësh gjumë të rrudhet lëkura.

Ku e kisha llafin? Po te programi. I shkruajta thjesht disa gjëra nga programi atij. Nga 25 prilli i këtij viti dhe deri më 25 Prillin e 2025, 4 porta të reja për Shqipërinë nga deti, 4 porta për Shqipërinë nga ajri. Për një numër të konsiderueshëm turistësh që është i paimagjinueshëm me portat e sotme.

Skavica, plus dy parqet diellore në Karavasta, plus autostrada nga Murriqani, në Miliot dhe në Fier, plus investimet e tjera janë 10 miliardë euro që do t’i hapin prespektivën mijëra vendeve të punës.

Më shumë shkrime

E Freskët taze

Vendimi, Hiqen maskat, shkurtohet ora policore

Ashtu siç edhe pritej, ulja e shifrave të infeksionit pritet të sjellë lehtësim të masave anti-Covid. Në mbledhjen e radhës Komiteti Teknik i Ekspertëve pritet...

Tom Doshi me 3-4 diploma, prandaj komandon gjithë këtë popull ushtar… (film)

Tom Doshi ka qenë sfidanti i vërtetë i këtyre zgjedhjeve, i cili ia doli t’i japë tre mandate shtesë Edi Ramës, megjithë kundërshtinë shumë...

Aurela Basha tregon kush e ndihmoi për gatimin

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të opozitës, ka ndarë të shtunën një moment shumë të veçantë me ndjekësit e saj në instagram. Është momenti i...

Gurvenantori i bankës së Anglisë: Ata që investojnë në kriptmonedha duhet të përgatiten t’i humbin paratë

Gurvenatori i bankës së Anglisë Andrew Bailey ka deklaruar se kriptomonedhat ose të quajtura ndryshe monedhat virtuale nuk kanë “vlerë të brendshme” dhe njerëzit...

Dita e dytë pa pacientë të intubuar nga COVID-19

Për të dytën ditë radhazi në spitalet Covid nuk ka asnjë pacient të intubuar. Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se 7 pacientë po trajtohen në...