Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Se them për p*rdhë”? A lëshon Tërmeti i Tepelenës një tjetër … publicitare? (film)

Nga 27-shi 0

Tërmet Peçi shprehet se punimet në Tepelenë janë në cilësinë dhe saktësinë e duhur dhe shprehet se këtë ai nuk e thoshte për p*rdhë.
Në një intervistë televizive ka treguar të gjitha sukeset e tij gjatë viteve që drejton këtë qytet. Peçi shprehet se punimet në Tepelenë janë në cilësinë dhe saktësinë e duhur, duke nisur të thotë se këtë nuk e thotë për “p*rdhë”…Intervista e kreut të Bashkisë së Tepelenës është zhvilluar mbi kalanë e këtij qyteti dhe është transmetuar në televizionin e Gjirokastrës.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej