Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sarandë/ Aksidentohet rëndë çiklisti italian, niset drejt Tiranës

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në qytetin e Sarandës, ku për pasojë është plagosur një çiklist me shtetësi italiane.

Çiklisti, Massimo Rossa ka dalë nga rruga, dhe për pasojë ka pësuar dëmtime të rënda.

Mësohet se shtetasi italian kishte dëmtime të rënda të ansive të sipërme dhe të poshtme me laceracionesi dhe plagë të hapura ndaj është transportuar me helikopter për në drejtim të Tiranës.

Ai ishte pjesë e një turi çiklistik italian.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej