Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qëndrimi i gjermanëve/ Vasili: Rama kampion i budallëkut, i vetëm përballë botës

Nga Ejona 0

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar në lidhje me deklaratën e koalicionit politik në Gjermani CDU/CSU, teksa shprehet se 30 qershori nuk është në dorën e maxhorancës.

Në një status në Facebook, Vasili shprehet se tani jo vetëm shqiptarët por mbarë bota e di që Rama di vetëm të vjedhi vota.

Vasili shprehet se Rama sot është kampion i vërtëtë i budallëkut, i vetëm përballë botës.

Statusi i Vasilit:

Edi Rama vetem fare perballe gjithe botes!! S’ka shqiptar por edhe nderkombetar,qe nuk e ka te qarte qe Edi Rama pervec se te vjedhe zgjedhjet nuk di asgje tjeter. Gjithe bota e di qe Shqiperine e ktheu ne Kolumbi vetem Edi Rama. Gjithe bota e di qe Edi Rama vjedh parate publike si asnje tjeter dhe unaza e re eshte sot simboli i cmendurise se grabitjes shteterore.

Gjithe bota e di qe eshte vetem Edi Rama qe ka shtyre zgjedhjet per nje certifikate. Sot Edi Rama eshte vetem fare. Interesante eshte kur flet sepse te vetmen gare te sinqerte ai e ka me veten….per te thene cdo dite nje budallek me te madh se nje dite me pare. Ky i fundit eshte edhe i vetmi sukses i merituar i Edi Rames si kampion i vertete i budallekut.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej