Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sali Berisha: Edi Rama largohet vetëm me dajak (film)

Nga 27.al 0

Kështu është shprehur Sali Berisha gjatë emisionit “Tempora” të Sonila Meços në Ora news.

Sipas tij vetëm dajaku mund ta largojë një njeri të sëmurë psikik si Edi Rama, i cili njeh vetëm një gjë; frikën. Prandaj, sipas ish-kryeministrit i vetmi bar që mund ta shërojë të sëmurin Edi Rama është dajaku.

I pyetur, nëse e kishte fjalën për një metaforë apo nënkuptonte dhunimin e Edi Ramës, Sali Berisha tha se ky njeri duhet të kurohej dhe jo të marrë kokainë, se kurimi i sëmundjeve mendore nëpërmjet kësaj droge ka dështuar që nga Frojdi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej