Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rumania nis drejt Shqipërisë një avion me 52 efektivë specialë

Nga Klodiana 0

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla në rrjetin social “Facebook” njofton se qeveria e Rumanisë do të nisë drejt Shqipërisë një avion me 52 efektivë specialë.

“Solidariteti me Shqipërinë vijon”, shkruan Balla.

Statusi:Solidariteti me Shqipërinë vijon. Qeveria e Rumanisë nis pas pak minutash një avion me 52 efektivë specialë për situata emergjencash civile dhe furnizime për përballimin e kësaj situate shumë të vështirë./abcnews.al
Fotografia e Taulant Balla - Faqja Zyrtare

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej