Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ronaldo “thyen rregullat” e Coronavirusit (film)

Nga Klodiana 0

Përhapja me shpejtësi e Coronavirusit në Itali ka bërë që momentalisht ndeshjet e Serisë A të luhen pa praninë e tifozëve, e tillë ishte edhe mbrëmja e “Derbit të Italisë” mes Juventusit dhe Interit.

Cristiano Ronaldo duket se e mori me sportivitet faktin që supersfida Juve-Inter u vendos të luhet pa tifozë, për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi në Itali.

Portugezi pasi zbriti nga autobusi, bëri shaka me kamerat duke i dhënë dorën tifozëve që nuk ishin të pranishëm në stadiumin e Juventusit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej