Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora tepër seksi në një darkë me Lewis Hamilton /fotot

Nga Skenderi 0

Këngëtarja 25 vjeçare ka ekspozuar sërish trupin, teksa ka shijuar një darkë më mikun e saj të mirë Lewis Hamilton mbrëmjen e së enjtes.

E veshur me një fustan të zi të shkutër që i nxirrte në pah gjoksin, Rita dukej tepër seksi e shoqëruar nga piloti i Formula 1.

359AB7F400000578-0-image-m-20_1466727116032 359AB7FC00000578-3657488-image-a-31_1466727902579 359AB65C00000578-0-image-m-24_1466727214751 359AB81C00000578-0-image-a-12_1466727024830 359AB82C00000578-0-image-m-22_1466727129379 359AB67000000578-0-image-a-18_1466727070106 359ACCD600000578-3657488-image-a-33_1466727922604 359ACD3900000578-3657488-image-a-34_1466727928845 359ACD4500000578-3657488-image-m-30_1466727893095

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej