Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora shfaqet më seksi se kurrë

Nga Xhafa 0

Rita Ora, këngëtarja e famshme  me prejardhje shqiptare ka tërhequr sërish vëmendjen e paparacëve me pamjen e saj tepër joshëse dhe seksi.

Fotografët nuk kanë ngurruar t’i bëjnë publike fotot në të cilat ajo shfaqet me forma perfekte trupore.

 

rita-1-3

rita-2-3rita-3-3

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej