Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora kërkon ndihmë për shqiptarët e prekur nga tërmeti

Nga Klodiana 0

Tërmeti i fuqishëm që tronditi Shqipërinë të shtunën ka solidarizuar dhe këngëtaren kosovare Rita Ora.

Rita Ora i ka bërë thirrje fansave të saj të dhurojnë ndihma për fëmijët e prekur nga tërmeti i fuqishëm i së shtunës.
Këngëtarja kosovare ka postuar një “Instastory” në Instagram ku shkruan: “Një tërmet ma magnitutë 5.6 ka goditur Shqipërinë, shumë pranë ku kam lindur unë. Klikoni më poshtë për të ndihmuar UNICEF për fëmijët e prekur nga katastrofa kudo që janë,”.
Kujtojmë se Rita është ambasadore e UNICEF, e se disa muaj më parë vizitoi fëmijët në Kosovë.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej