Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rilindja e ka seriozisht që Kosova është pjesë e Serbisë? Ja Harta te teksti i shkollës

Nga 27.al 0

Ka gjasa që harta e Kosovës e publikuar nga kryeministri Rama mos të jetë gafë, por një realitet i hidhur i politikës anti-kombëtare të Rilindjes.

Një nxënës nga Ballshi e ka gjetur këtë hartë në tekstin e Qytetarisë.
ai më pas e ka denoncuar këtë fakt tek ish-kryeministri Sali Berisha.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej