Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rilindasi Alket Hyseni nuk paguan energjinë, i ka 17 milionë borxh OSHEE-së

Nga 27.al 0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook, ku sipas një dokumenti që i kanë sjellë me SMS, deputeti socialist Alket Hyseni ka borxh ndaj OSHEE-së një shumë të majme.

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka konsideruar Hysenin një “mafioz” ndërkohë që shkruan:
“Mafiozi Alket Hyseni së bashku me kushuririn nuk paguajnë energjinë, – shkruan Berisha. – Akuzohen për 17 milionë lekë borxh OSHEE! Lexoni mesazhin, shikoni dokumentat e qytetarit dixhital.
Mesazhi i qytetarit:
“Përshëndetje doktor Berisha.
Alket Hyseni së bashku me Sheme Lulon, kushëririn e tij dhe njëkohësisht drejtori i Ujësjellësit Sarandë, rezultojnë debitorë në OSSHE në shumën e 17 milionë lekëve.”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej