Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rikthehemi në avantazh, Hysaj shënon golin e dytë

Nga Ejona 0

Kanë kaluar sërish në avantazh kuqezinjtë.

Hysaj ka shënuar golin e dytë në minutën e 52 gjatë pjesës së dytë të ndeshjes me Islandën.

Ka qenë pasimi i shkëlqyer i Manaj që Hysaj të realizonte golin e avantazhit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej