Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama: Taulant Muka një larvë, më tha “dua shofer, dua banjo në zyrë”….

Nga Media 0

Taulant Muka, pasi qëndroi disa ditë si zv/ministër Arsimi dhe dorëheqjen duke denoncuar se ky organ është në duart e Lindita Nikollës dhe se veç kushteve skandaloze askush nuk ka vullnet real për të punuar.

Por Rama e quan Mukën larvë politike. Sipas Ramës, ish-zëvendës ministri kërkoi makinë dhe shofer privat e banjë në zyrë sapo mori postin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej