Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama publikon kurbën e koronavirusit: Pas 20 rasteve të para shihni rezultatin e masave

Nga Klodiana 0

Kryeministri Edi Rama ka publikuar kurbën botërore të koronavirusit për çdo vend pas 20 rasteve të para.

Sipas kryeministrit tashmë në këtë pikë ka vetëm dy rrugë ose të vazhdojmë me ngjitjen e butë të kurbës që të shpëtojmë Shqipërinë nga katastrofa ose do lëshohemi në krahët e frikës se do vdesim për bukë dhe më pas të numërojmë qindra e mijëra të vdekur.

STATUSI I EDI RAMËS

🔴 KURBA E RRITJES SË PRESIONIT TË ARMIKUT E MATUR PËR ÇDO VEND PAS 20 RASTEVE TË PARA, ku mund të shihni rezultatin e masave shtrënguese dhe rezistencës fantastike të 99% të shqiptarëve deri tani🙏

*tani si do vazhdojmë, me ngjitje të butë që të shpëtojmë Shqipërinë nga katastrofa, duke bërë Rezistencë për Ekzistencë apo do lëshohemi në krahët e frikës se “do vdesim për bukë”, që pastaj kjo shigjeta e kuqe të iki lart si raketë dhe ne të biem në këmbët e armikut duke numëruar qindra e mijëra të vdekur(?)!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej