Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama në Shkodër me FNSH dhe RENEA/ Qytetari: Faqja e zezë, i kam blerë një palë brekë (film)

Nga 27-shi 0

Kryeministri i vendit, Edi Rama po zhvillon sot një takim elektoral në qytetin e Shkodrës.

Qindra protestues i kanë bllokuar autostradën kryeministrit duke i lënë atij të vetmen rrugë për të kaluar, nëpër male.

Një nga protestuesit e quan të turpshëm këtë veprim për një “burrë shteti”, pasi sipas tij kryeministri nuk bën të ketë frikë nga qytetarët e tij.

Për këtë veprim prej frikacaku, shkodrani i ka blerë Ramës një palë brekë, që për nga masa duken të bëshme.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej