Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama Ik! Zbulohet skenari i protestës së tetë kombëtare të opozitës së bashkuar

Nga Ejona 0

Ashtu siç është paralajmëruar sot zhvillohet protesta e tetë kombëtare e opozitës para zyrës së Kryeministrisë.

Bëhet me dije se protesta do të nis sot në orën 19:00 dhe do të vijojnë deri në orën 23:59.

Ndërkohë sa i përketë skenarit ai do të jetë po i njëjtë, qytetarët do të protestojnë fillimisht para kryeministrisë dhe më pas do të marshojnë drejt Parlamentit.

Mësohet se gjatë protestës do të përdoren forma të ndryshme për të ironizuar edhe vizualisht qeverinë pas publikimit të audio-përgjimeve nga revista “Bild”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej