Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Prag sezoni turistik, bregdeti i Shengjinit në gjendje alarmante (film)

Nga Ejona 0

Ndonëse në prag të hapjes së sezonit turstik dhe temperaturat e kësaj fundjave shënojnë mbi 30 gradë Celcius, bregdeti i Shëngjinit me sa duket nuk është ende gati për të pritur pushuesit.

Në videon e publikuar nga BallkanWeb, situata në bregdetit e Shengjinit duket alarmante dhe kjo situatë zgjat prej të paktën 4 vitesh.

Nga verifikimet e kryera nga gazetari Elidon Ndreka rezulton se ndotja vjen nga derdhja e ujerave të zeza përmes hidrovorit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej