Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Rama ik”/ Protesta e sotme e opozitës, Berisha: Cunami kundër Edvinit (film)

Nga Ejona 0

Vetëm pak orë nga nisja e protestës së katërt kombëtare të opozitës së bashkuar shqiptare, ish kryeministri Sali Berisha ka postuar një video në Facebook ku shkruan se sot do ndodhi cunami kundër Edvin Ramës.

“Sot Cunami i Tiranës kundër Edvinit epiqendër planetare e protestës. Rama ik!” shkruan Berisha në Fecabook.

Kujtojmë se protesta kombëtare e kryesuar nga Partia Demokratike, kundër Rames është paralajmëruar të nisë sot në orën 18.30, përpara zyrës së kryeministrit.

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/420420931840211/?v=420420931840211

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej