Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama i kundërpërgjigjet qytetarit: Mos u gajas po dëgjo me vëmendje

Nga Ejona 0

Në një komunikim live për hallet e qytetarëve që i kanë shkruan në portalin “shqipëriaqëduam.al”, Kryeministri Edi Rama teksa lexonte shqetësimet e tyre, një prej komentuesve i qeshte dhe i shkruante vazhdimisht.
Kjo e ka revoltuar Kryeministrin duke kthyer menjëherë përgjigje, duke i kërkuar qytetarit të dëgjonte me vëmendje e jo të gajasej.
“Janë 100 vetë në telefon që marrin gjithë ditën, mos u gajas po dëgjo me vëmendje”, shkruan Rama, ose më saktë stafi i tij nën emrin e Ramës pasi kryeministri është duke komunikuar live në telefon me qytetarët.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej