Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama bën chek up, Petrit Vasili pyet: Mos është gjë me barrë?

Nga 27-shi 0

Kryeministri sipas tij mund të jetë edhe me barrë.

Ky shkollëpaku e dha një kontribut mbarëbotëror në mjekësi dhe i nxori burrat me barrë.
Ky i varfëri, faj nuk ka se përshesh ha dhe ç’ti thonë, ato thotë. Ata legenat që e tallin, ata e kanë të gjithë fajin.
Edhe kur t’i thonë, që je vetë me barrë, pa një pa dy e thotë ky. Dhe më në fund do rikthehet gëzimi në Shqipëri dhe nga viti i Skënderbeut do të kemi vitin e barrës së kryeministrit.
Ja shiheni në video idiotësinë e shekullit dhe shkuluni gazit: https://www.syri.net/…/video-nuk-eshte-shaka-edi-rama-thot…/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej