Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qeveria Rama e ka tronditur krimin e organizuar në palcë (film)

Nga 27-shi 0

Qeveria dhe kryeministri Rama e kanë tronditur krimin e organizuar në palcë.
Është kjo një deklaratë e vetë kryeministrit Rama nga foltorja e Kuvendit i cili shprehet se ka politikanë të lidhur me krimin dhe janë ata që flasin më shumë.

Je bere gazi i botes o lumadh 👺#kryeministrikrimit#crimeminister

Publiée par Crime Minister sur Vendredi 14 février 2020

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej