Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qëllojnë me armë gjatë konfliktit/ Arrestohet në Berat një person, shpallen në kërkim 3 të tjerë

Nga Ejona 0

Një 30 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Beratit pas një konflikti për motive të dobëta.

Është arrestuar shtetasi D.M.(N), 30 vjeç, banues në lagjen ‘’1 Maji’’, Kuçovë, për veprën penale “Përkrahja e autorit të krimit”.

Gjithashtu u shpallën në kërkim dhe u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat, për shtetasit:

-A.(S). P, 44 vjeç, banues në Kuçovë.

– A.T, 19 vjeç, banues në lagjen ‘’11 Janari’’, Kuçovë.

-E.M.(P), 25 vjeç, banues në lagjen ‘’1 Maji’’, Kuçovë.

Shpallja në kërkim e këtyre shtetasve u bë pasi në lagjen ‘’Tafil Skëndo’’, Kuçovë, pas një konflikti për motive të dobëta, dyshohet se kanë qëlluar me armë zjarri në ajër.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej