Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qëllohet me armë drejt një banese në Grudë të Shkodrës, dyshimet e policisë

Nga Klodiana 0

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Grudë të Shkodrës, ku në rrethana ende të paqarta është qëlluar me armë drejt një banesë.

Policia bën me dije se zjarri është hapur nga dy persona, ndërkohë që nuk dihet ende identiteti i tyre si dhe rrethanat e ngjarjes.

Po ashtu mësohet se fatmirësisht nga të shtënat nuk ka persona të lënduar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej