Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Puthja e bekuar…

Nga 27-shi 0

Kjo puthje në ballë është kthyer në një nga fotot më të para në botë.

Papa Françesku ka marrë pjesë në një takim të komunitetit të aktorit Michel Lonsadale, teksa po fliste për vetëkontrollin e mërisë, si nuk duhet me qenë i dhunshëm, por i ëmbël me të tjerët.

Sak, në këtë çast një zotëri i veshur me një bluzë sporti bojëqielli i afrohet, i thotë nja dy-tre fjalë dhe e puth Atin e Shenjtë në ballë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej