Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Punimet në kabina, ndërpritet energjia në disa zona

Nga Klodiana 0

Pas ndërprerjeve për disa orë rresht të energjisë elektrike sot në kryeqytet, OSHEE-ja paralajmëron se një situatë e tillë do të vazhdojnë edhe gjatë të enjtes dhe të premtes.

Këto ndërprerje vijnë si pasojë e ndërhyrjeve në kabinat elektrike, të cilat janë konstatuar me problematika dhe që kanë nevojë urgjente për investimi.

Njoftimi i OSHEE:

“Ndërprerja e energjisë vjen si pasojë e ndërhyrjeve në kabinat elektrike.Njoftim për abonentët Tiranë 📌 Stakim i datës 6-7 qershor 📍 Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 6 dhe 7 qershor do të stakohet energjia elektrike në këto zona në Tiranë 👇

📍 6 qershor, rruga “Haxhi Hysen Dalliu” pjesërisht, rruga “Mine Peza”✔️

📍 7 qershor, 09:30-15:00 rruga “Mehmet Brocaj”, rruga “Mine Peza”, rruga “5 Maji”, rruga “Ferit Xhajko”,  rruga “Eshref Frashëri”, pranë rrugës “Don Bosko”✔️

📍 7 qershor, 09:00-15:00 rruga “Pashko Gjeci” prane Kthesës së Kamzëz, rruga “Skënder Halili” pjesërisht, pranë Casa Italia✔️”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej