Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Punime në rrjetin elektrik, OSHEE: Ja zonat që do të mbeten pa energji

Nga Klodiana 0

OSHEE ka njoftuar një tjetër ndërprerje të energjisë elektrike sërish ditën e sotme, në kuadër të rregullimeve që po kryhet në 7 kabina elektrike.

Sipas njoftimit të OSHEE-së ndërprerja e energjisë do të ndodh nga ora 09:00 deri në orën 15:00 dhe do të përfshijë zonat e Yzberisht pjesërisht, pallatet e Minierës, rruga “3 Dëshmorët”, rruga “Kongresi i Manastirit”, rruga “Kujtim Laro”, rruga “Sitki Çiço”, rruga “Ali Demi”, rruga “5 Maji”, rruga “Ferit Xhajko”, rruga “Gjon Buzuku” .

Njoftimi i plotë:

Njoftim për abonentët Tiranë!

Stakim i datës 20 maj.

Për shkak të remontit që po kryhet në kabina, në daten 20 maj do të punohet në 7 kabina gjatë intervalit kohor 09:00-15:00

Pa energji do të mbeten këto zona 👇

Yzberisht pjesërisht, pallatet e Minierës, rruga “3 Dëshmorët”, rruga “Kongresi i Manastirit”, rruga “Kujtim Laro”, rruga “Sitki Çiço”, rruga “Ali Demi”, rruga “5 Maji”, rruga “Ferit Xhajko”, rruga “Gjon Buzuku”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej