Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Punime në kabina, këto zona në Tiranë do të mbeten pa energji për 6 orë

Nga Klodiana 0

Ditën e nesërme disa zona të Tiranës do të mbeten pa energji për 6 orë. Shkak për ndërprerjen e energjisë elektrike nga ora 09:00-15:00, janë punimet që do të kryhen në disa kabina.

OSHEE njofton se ndërprerje të energjisë do të ketë në rrugën ” Allaman Dervishi”, blloku i Pallateve të Malajzianit, “Ali Bakiu”, “Teodor Keko”, tek ish-dogana, “Haxhi Hysen Dalliu”, “Kadri Roshi”, “Ibrahim Brahja”, “Idriz Dollaku” dhe “Sitki Cico”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej