Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Publikohen pamje të reja/ Ja si u shkundën pallatet në Tiranë nga tërmeti (film)

Nga Ejona 0

Publikohen pamje të reja nga tërmeti i frikshëm që mbërtheu Shqipërinë ditën e djeshme duke lënë të paktën 28 viktima dhe qindra të plagosur.

Videoja është filmuar në zonën e Shkollës së Kuqe në kryeqytet.

“Pamje të reja! Tiranë tek Shkolla e Kuqe!”, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në facebook.

Pamje te reja! Tirane tek Shkolla e Kuqe! sb

Publiée par Sali Berisha sur Mercredi 27 novembre 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej