Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Pse nuk e ke sjellë lëngun me vete?”/ Rama kapet sërish me Veliajn (film)

Nga 27-shi 0

Kryeministri Edi Rama, ndërkohë që viziton familjet e prekura nga tërmeti edhe në qytetin e Tiranës shoqërohet me kryebashkiakun Erion Veliaj.

Mirëpo, vazhdimisht është vënë re një përbuzje e Ramës ndaj Veliajt, të cilin nuk heziton që ta fyejë publikisht në situata të ndryshme.

Pasi i kërkoi që të lyente shkallën në 04.00 të mëngjesit në një pallat, sot Rama nuk ka nguruar që t’i kërkojë llogari kryebashkiakut se përse nuk ka marrë lëng me vete.

Edi Rama: Atë lëngun nuk e solle të pish ndonjë gotë…

Erion Veliaj: Kur e sjell thua pse lëng, kur s’e sjell…

Edi Rama: Se e ka zakon, gjithmonë sjell lëng, se do të pijë një gotë për vete.

/syri.net/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej