Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Provokimi i rradhës nga Ivica Daçiç, shkruan në kartëmonedhë “Kosova është Serbi”

Nga Ejona 0

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç ka bërë provokimin e rradhës duke shkruar në një kartëmonedhë 100 dollarëshe “Kosova është Serbi”.

Ministri serb i është bashkuar kështu një fushate që po ndërmerret përsa i përket kthimit të Kosovës e Metohisë në Serbi nëpërmjet rrugës paqësore.

Në këtë aksion në rrjete sociale por jo vetëm është përzgjedhur që të shkruhet në kartëmonedha 100-tshe të valutave të ndryshme me moto “Kosova është Serbi”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej