Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Provokimi/ Ekstremistët grekë në Kalanë e Himarës me flamurin separatist

Nga 27-shi 1

Grupe ekstremiste të “Ieros loxos” këto ditë ndodhen në Himarë.

Ku është policia? Ku është Shërbimi Informativ?

Fotografia është bërë në Kalanë e Himarës.

Loading...

Komente (1)

  1. Te gjithe jane ne gjume te thelle , si derrat , ska gje tjeter , partia dhe vetem partia , PS ,PD , LSI
    Te gjithe ata legena qe nuk e duan Shqiperine te shkojne ne Greqi

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej