Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protestuesit përplasen para Parlamentit (live)

Nga Ejona 0

Pas përfundimit të fjalës së kryetarit të PD Lulzim Basha, mijëra protestues, të udhëhequr nga vetë lideri i opozitës dhe eksponentë të tjerë të lartë të saj kanë nisur marshimin drejt selisë së parlamentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej