Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protesta e PD-së, Reagon OSBE: Në Shqipërinë e vitit 2017 nuk ka vend për dhunë

Nga Ejona 0

Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë (OSBE) ka reagur në lidhje me paralajmërimin e opozitës për protestën e ditës së nesërme.

Në një postim të shkurtër në Twitter OSBE shkruan se në Shqipërinë e vitit 2017 nuk ka vend për dhunë.

“E drejta për t’u mbledhur në mënyrë paqësore është një prej themeleve të demokracisë. Në Shqipërinë e vitit 2017 nuk ka vend për dhunë.”-theksohet në reagim.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej