Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Prishet autobusi i Laprakës, bllokohen protestuesit në trafik (Film)

Nga Media 0

Një autobus i linjës Qendër-Laprakë ka pësuar difekt në rrugën Tiranë-Kamëz, duke bllokuar për disa minuta qarkullimin.

Kjo situatë ka shkaktuar kaos në trafik, por edhe nervozizëm te një pjesë e mirë e mjeteve me protestues, që janë duke ardhur drejt kryeqytetit.

Brenda pak minutash kanë mbërritur shërbimet e policisë rrugore, ndërsa është bërë i mundur edhe ndezja dhe largimi i autobusit nga rruga, për të liruar qarkullimin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej