Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Presidenti Meta vlerëson me titullin “Mjeshtër i Madh” sportisten Luiza Gega

Nga Ejona 0

Presidenti i vendit Ilir Meta ka vlerësuar me titullin “Mjeshtër i Madh”, sportisten Luiza Gega, duke e cilësuar si një sportiste e përmasave botërore që na bën krenarë.

Në një status në rrjetet sociale, Meta shkruan se Luiza Gega është një nga sportistet më të shquara në të gjithë historinë e Atletikës shqiptare.

“Sot pata kënaqësinë të vlerësoj me Titullin “Mjeshtër i Madh”, një nga sportistet më të shquara në të gjithë historinë e Atletikës shqiptare, Luiza Gega.

Një sportiste e përmasave botërore si Luiza, është nder dhe krenari për të gjithe ne!

Atletika, shumë e rëndësishme për të gjitha sportet e tjera!”- shkruan Meta.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej