Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Presidenti Meta fotografohet krah bashkëshortit të Zajmina Vasjarit në jahtin luksoz

Nga Ejona 0

Presidenti i vendit Ilir Meta po shfrytëzon disa ditë pushimi si në bregdet ashtu edhe në mal.

Së fundmi ai është fotografuar në bordin e një jahti luksoz, i veshur me rroba banje krah bashkëshortit të këngëtares Zajmina Vasjari, Klodian Asllani.

Të dy janë fotografuar duke bërë shenjën e shqiponjës ndërsa në foto duket edhe dora e një personi të tretë, që nuk dihet kush është.

Klodian Asllani është biznesmen që merret me sipërmarrje të shumta, nga konstruksionet e çelikut e deri tek pasuritë e patundshme.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej