Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Presidenti i Laçit kapet me Ngon, ja sherri në tunel (film)

Nga Klodiana 0

Lidhur me sherrin që ndodhi pas përfundimit të ndeshjes mes Tiranës dhe Laçit, mes Presidentit të Laçit, Pashk Laska, me anglezin Majkëll Ngo, dalin të tjera pamje.

Nga pamjet fimike të dy duken që kapen me llafe mes tyre, ndërsa edhe pse kanë disa lojtarë në mesin e tyre që përpiqen t’i ndajnë, Ngo dhe Laska përpiqen sërish që të afrohen e të konfrontohen mes tyre.

Ndërkohë shihet qartë që Kleo Laska, djali i Presidentit të Laçit, Pashk Laska, mban nga qafa sulmuesin Ngo dhe e godet, ndërkohë që presidentin Laska e mbajnë lojtarët e tij. Gjithashtu pjesë e sherrit bëhen edhe Domgjoni e zv.trajneri i Laçit, që tentojnë të godasin anglezin. Trajneri Starova mundohet të ndajë palët.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej